Big Time Rush RZĄDZI!!

StarQuiz, Pingwiny z Madagaskaru, twitter, mamtak, Party All Night, Perez, Big Time Merchandise

Dziś wyjątkowo zacznę notatkę od końca, czyli nie będę pisała wszystkiego po kolei jak jest w tytule, tylko od końca. Czyli na początek wypada Big Time Marchandise. Odcinek obejrzałam tylko do połowy. Prawdopodobnie dziś obejrzę jeszcze całość. Po połowie stwierdzam, że odcinek jest prześmieszny.

Girls, girls, hair and girls - James <3

Odcinek macie poniżej.

Big Time Merchandise part 1

Big Time Merchandise part 2

Perez Hilton na swoim blogu napisał po raz kolejny o Big Time Rush. Tym razem odniósł się do piosenki Windows Down. Napisał, że piosenka od Big Time Rush jest świetnym wakacyjnym hitem. Zobaczcie więcej.

Perez Hilton o BTR

Mam także Party All Night. O co chodzi? W następny poniedziałek zamiast odcinka Big Time Suprise będzie jakiś dokument czy coś takiego o Big Time Rush. Ale z potwierdzeniem tej informacji poczekam do niedzieli, ponieważ wtedy wszystko będzie pewne.

Zapowiedź Party All Night

No i troszkę znana strona mamtak, którą odwiedza często mój kolega i mi linki wysyła. On mniej-więcej kojarzy BTR bo czasem obejrzy. No i wysłał mi to

No i mam jeden taki obrazek inny. Jak go zobaczyłam to pomyślałam o Windows Down.

No i tradycyjnie twitter. Niestety tylko dwa zdjęcie, jednak oba związane z Jamesem. Zobaczcie.

No i mam jakieś konkretne informacje o Pingwinach z Madagaskaru. Odcinek będzie miał tytuł "Tunnel of Love", czyli "Tunel miłości". Mam także pierwsze zdjęcie z odcinka. Kiedy premiera? Słyszałam dużo wersji daty premiery, więc poczekam jeszcze z potwierdzeniem.

No i zostałam poproszona o zakupienie gazetki StarQuiz w celu sprawdzenia, czy znajduje się tam coś o Big Time Rush. Dziś moja mama i brat podobno się obchodzili po kioskach, aby to dostać. Ale najważniejsze jest to, że jest tam trochę o Big Time Rush i wszystko znajduje się poniżej.

  • dodano: 17 lipca 2012 15:36

    Mam pytanie mogła byś podać jakąś bezpłatną strone internetową z 3 sezonem BTR bo na YT nie można znaleść albo trzeba płacić ..?

    autor ;p

Ja będę dawać w partach do pobrania.

  • dodano: 16 lipca 2012 21:10

    Hej co do wyglądu bloga uważam że powinno się znajdować zdjęcie ich wszystkich bo mimo wszystko jest to zespół i to właśnie o nim jest ten blog ale tak ogólnie to blog świetny , uwielbiam go czytać . I mam małą prośbę jakby się dało oczywiście , czy można zrobić takie same filmiki na urodziny logana , wiem że ma we wrześniu , to tak samo jak ja więc jestem happy

    autor masia

Robimy filmiki na urodziny każdego członka. A ja będę taki wygląd robiła na urodziny każdego chłopaka. Tzn. w urodziny Carlosa wszystko będzie w Carlosie.