Big Time Rush RZĄDZI!!

Sesja Jamesa, Windows Down, Twitter

Sesja Jamesa

Dziś raczej Maslowerki (jeaa) będą szczęśliwe. Przynajmniej z pierwszej części notki. Otóż chodzi o to, że w tamtym roku do sieci wpadło jedno zdjęcie. O to tutaj.

Praktycznie nie ma w necie wersji bez tego napisu no i trudno się mówi. Ale ja mam coś jeszcze. Mam 2 kolejne zdjęcia z tej sesji. Są skoncentrowane na twarzy naszego Jamesa. Muszę przyznać, że mi się podoba, jednak mi wszystko co z Jamesem związane, więc wiecie... A tu reszta.

Windows Down

Wiecie już, że nowa, trzecia płyta Big Time Rush będzie zatytułowana Windows Down. Wcześniej dawałam o tym informacje (dokładnie tutaj). Otóż mam kolejną ciekawą informację. Wiecie, że album ma prawdopodobnie wyjść w styczniu roki 2013, jednakże to nie jest pewne, bo pod uwagę brana jest końcówka roku 2012. Nie wiadomo jednak, jak to do końca będzie. Pamiętacie także listę piosenek, którą wcześniej dawałam? Nie? to dla przypomnienia.

 1. She Drives
 2. Anything Goes
 3. Intermission
 4. Real Gone
 5. Lighter
 6. Falling Apart
 7. Every Where You Are
 8. Dance Dance Dance
 9. Overboat
 10. Windows Down

Znalazłam dziś jeszcze coś takiego. Otóż jest to druga prawdopodobna lista utworów znajduje się poniżej. Nie patrzcie się na kolejność tytułów, bo przy Elevate było wiadomo dopiero przed premierą parę dni :D

 1. Windows Down
 2. My Time
 3. Someone Else
 4. Anything Goes
 5. Like Me
 6. Tomorrow
 7. Heya (speed of light)
 8. Perfect
 9. No One Like You
 10. Real Gone
 11. One In A Milion

Widzicie zatem, że rozbieżność jakaś tam jest. Wiadomo, że Windows Down na 100% tam będzie. Podejrzewam, że "Like Me", "Tomorrow", "Real Gone", "Heya", "Perfect" to prawdopodobne tytuły. Nie wiem jednak co wy o tym sądzicie, a chyba wiecie, że chciałabym to wiedzieć :D

Twitter

No i zdjęcia z Twittera. Jedno jest już moim avkiem (podpowiem, że to zdjęcie Carlosa). Strasznie mi się podoba. Zobaczcie sami te zdjęcia.

Odpowiedzi

Księga Gości

 • dodano: 20 października 2012 10:04

  Poprostu czadowy ten Blog .
  Ko go założył chce go poznać.
  I LOVE JAMES

  autor Basia2003

  blog: Big Time Rush

Ja go założyłam! Karolka1998 (na forach Clarissa) na twitterze @invisibl3e. Jak chcesz mnie poznać to na tt pytaj się mnie, albo tu pisz :D

 • dodano: 22 października 2012 18:58

  Najlepsze w tym odcinku było, jak James walnął nogami w ścianę gdy robił gwiazdę, gdy Gustawo zdjął wszystkie swoje złote płyty ze ściany, oraz gdy Jo mocno walnęła Kendalla w rękę :)

  autor I.LOVE.KENDALL

Ja miałam kostkę skręconą (właśnie tak dziwnie w ścianę walnęłam nogą) :P. Ale mi tam się cały odcinek podobał :D Ale jak Kendzio po łapach dostał xD

 • dodano: 22 października 2012 21:06

  Hej to znowu ja przrepraszam ze tak ci tym głowe truje ale złapałas ja na fejszie??? :)))))

  autor aga

Możesz napisać pytanie jeszcze raz? Bo mi od nauki szare komórki wysiadają.

 

No i piosenka, czego często nie robię. Wiecie, że dziś na TVN 7 leciała 8 mila - film z Eminem, który b.lubię. Otóż złapał mnie znó Eminem i to daję poniżej.

Piosenka.