Big Time Rush RZĄDZI!!

Dancing With The Stars, Informacje

Dancing With The Stars

Dziś mam dla was występ Jamesa z kolejnego odcinka Tańca z Gwiazdami. Tym razem James i Peta tańczyli salsę. Razem zdobyli 25 punktów, czyli dość dużo (w USA jest trzech jurorów a nie czterech jak u nas). Dodatkowo jurorka powiedziała, że James, według niej, dołącza do grona najprzystojniejszych (hot można traktować jako przystojny, albo gorący, zależy od kontekstu) uczestników programu. Poniżej występ.

https://31.media.tumblr.com/3b841a67362ea0f7f899078762a05111/tumblr_n2yzaxnuXp1rj85rgo3_r1_250.gif

Informacje

 1. Victoria i James siedzą teraz w studio.
 2. Ali pochwaliła Jamesa za jego taniec. Zrobiła to na twitterze.
 3. Dziś wyszedł teledysk z tekstem do Parallel. Link poniżej.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=tEYFJeqK4jU
 5. Zedd zachęca do pobierania Parallel.
 6. Carlos znów dodał zdjęcie z treningu.
 7. Logan dodał link do nowej piosenki Heeffron Drive.

Zdjęcia

https://24.media.tumblr.com/fd81e437b7185aea2c73c44b92c830d3/tumblr_n2yzaxnuXp1rj85rgo2_r1_250.gif

Komentarze

 • dodano: 24 marca 2014 22:55

  Zgadzam się z tobą w sprawie mięśni Carlosa. Fajnie jak facet ma kaloryferek i w ogóle, ale takie obsesyjne siedzenie na siłowni pewnie zdrowe nie jest, ale jak już, to mam nadzieję, że Carlito przynajmniej te mięśnie zawdzięcza tylko ćwiczeniom, a nie żadnej chemii.
  Te gify są z momentu jak Logan zrzucił Carlosa ze sceny za to, że Carlos nakręcił Logana jak spał, prawda? Uwielbiam tą historyjkę :D Szczerze mówiąc to trochę mi brakuje czasów kiedy dopiero co zaczynali, byli wtedy tacy słodcy i trzymali się razem ( wiem trochę to przesłodziłam, no ale to prawda) a teraz nawet nie pamiętam kiedy mieli ostatnio wspólny wywiad. Najbardziej brakuje mi Logana, bo on jest najbardziej skryty i mało co się u niego dzieje, a nawet jeśli to nic o tym nie słychać :'(
  Ale jedna rzecz mnie zastanawia, no bo już od jakigoś czasu słychać o tym, że chłopcy coś tam nagrywają, ale jak dotąd jeszcze nie ukazało się nic nowego. Nawet nie będę udawać, że się znam na profesjonalnym procesie tworzenia piosenek, ale chyba nagranie np. choćby jednego kawałka w prezencie dla fanów nie trwa aż tak długo... Co o tym myślicie?

  autor: rusherforever

Co do Carlosa. Stosuje on niestety odżywki (nie wiem jakie, ale na instagrama dodaje ich zdjęcie, tak samo James). Wspomaga się chemicznie, jak kulturyści. Kulturyści mają mięśnie, jednak nie są one praktyczne. Przykładowo... Mój chłopak, który od kilku ładnych lat pracuje fizycznie (kilka lat pracy w lesie, teraz też jedna z cięższych prac) zapewne jest silniejszy niż Carlos, który wyrabia sobie jedynie mięśnie, moim zdaniem, dla pokazu.

Tak, te gify są z tego filmiku.

Nagrania to specyficzna rzecz. Mogą nagrywać swoje wokale razem, albo osobno, zależy jak stoją z czasem.

 • dodano: 25 marca 2014 7:48

  Sorka, że piszę drugi raz, ale chciałam się zapytać jak działa punktacja w DWTS ? Tzn. no bo oprócz sędziów głosują też widzowie ( ja też już głosowałam wiadomo na kogo ) ale para, która ma być eliminowana odpada już pod koniec odcinka to kiedy się niby brane pod uwagę głosy widzów?

  autor: rusherforever

Obejrzyj polską wersję to sama zaobserwujesz.

Od początku programu można głosować na swoich faworytów. Oceny dokonują jurorzy, jednak do określonej godziny można głosować SMSami, albo jak to dana wersja wymyśli. Po wszystkich występach jest około 20minutowa przerwa (blok reklamowy w TV) i bodajże do połowy bloku można głosować, potem głosy są liczone, dodawane do punktów i tak klasyfikuje się parę, która ma odpaść.

 • dodano: 25 marca 2014 8:22

  Przenajświętszy szatanie o,O http://www.youtube.com/watch?v=WkT39GmFM58
  Boże on ją chyba wszędzie dotknął XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  autor: xyz

To tylko taniec...

 • dodano: 25 marca 2014 16:49

  Looooooooooooool James ma rodzeństwo o,O Musze znaleźć ich w necie ( nowy cel życiowy ) XD

  autor: xyz

Philiph Maslow i Ali Thom - tak nazywa się rodzeństwo Jamesa.